Krem neutrogena opinie

0
260
Rate this post

krem-neutrogena-opinie-3Dbanie o skórę zimą

Sucha, pękająca skóra, zwłaszcza na dłoniach, stopach, łokciach i kolanach, to zdecydowanie problem wielu kobiet. Szczególnie uciążliwy jest zimą, kiedy to niskie temperatury nie sprzyjają skórze i prowadzą do jej wysuszania się. W tym czasie warto otoczyć ją szczególną opieką.
Pielęgnację skóry, która ma tendencje do wysuszania się zimą, warto zacząć już od jesieni. To najlepszy czas na rozpoczęcie zabiegów w gabinecie kosmetycznym, zwłaszcza tych, które trzeba powtórzyć za jakiś czas. Wielu zabiegów nie można robić na wiosnę, warto więc zapewnić sobie czas na jej powtórzenie.
W tym czasie trzeba także często nawilżać skórę całego ciała, jednak największą uwagę warto zwrócić na dłonie i twarz. Kiedy jednak skóra już jest popękana i sucha, trzeba wybrać odpowiedni i bardzo skuteczny krem apteczny lub drogeryjny o silnych właściwościach regenerujących i nawilżających. Jeżeli chodzi o krem Neutrogena opinie użytkowniczek są bardzo pozytywne, warto więc wypróbować taką opcję na własnej skórze.