Ozdoby świąteczne szyte na maszynie

0
344
Rate this post

Ozdoby ręcznie szyte

Osoby lubiące szyć lub haftować powinny być szczególnie zadowolone z trendu ostatnich lat. Szyte ozdoby, zarówno te przybierające formę szytej biżuterii (np. filcowej), jak i te zdobiące odzież i akcesoria, zyskują na popularności. Coraz więcej osób na ulicy posiada specjalne naszywki na kurtkach, torebkach, dżinsach.
Jeśli ktoś potraf szyć i lubi to robić może więc w łatwy sposób dorobić z domu. Ręcznie robiona szyta biżuteria może być z powodzeniem wystawiana na portalach aukcyjnych lub internetowych butikach. Ozdoby handmade to jedno z najpopularniejszych wyszukiwań w sklepach online!
Jeśli ktoś lubi bezpośredni kontakt z klientem, a prowadzi np. bloga lub videobloga (ma klientelę bazową, podstawę marketingu szeptanego), może pokusić się o szycie ozdób na zamówienie. Mogą być to kolczyki, zawieszki, bransoletki albo broszki według indywidualnego wzoru. Tak samo zindywidualizowane mogą być ozdoby szyte do personalizacji ogólnodostępnej odzieży, odzieży wierzchniej, obuwia i akcesoriów (dodatków).