Skok tandemowy

0
444
4/5 - (1 vote)

Chcemy doznać uczucia adrenaliny choć raz w życiu, skoki tandemowe to propozycja, której niełatwo się oprzeć. W poszukiwaniu niesamowitych doznań i przygód, aktywnością zasługującą na uwagę jest na pewno skok ze spadochronem.

Skok taki trwa zaledwie 50 sekund, z wysokości 4000 metrów opadamy wolno, sterujemy spadochronem, obserwujemy widoki wszystko to w towarzystwie instruktora, do którego zostaliśmy przypięci specjalną uprzężą. Aeroklub proponuje skoki same lub z towarzyszącą kamerą, która sfilmuje nasze doznania podczas skoku, mało tego przypięty aparat do nadgarstka instruktora zrobi nam zdjęcia, dokładnie zarejestruje naszą reakcję podczas takiego skoku.
Jest to bezpieczna forma skoku, spróbować możemy chociaż raz, jeżeli nam się spodoba, możemy zacząć trenować ten rodzaj sportu. Pamiętajmy jednak, że osoba decydująca się na taki skok powinna być ogólnie zdrowa i nie ważyć więcej niż 100 kg, wtedy skok taki będzie w pełni bezpieczny i niezagrażający jej życiu. Za zgodą rodziców udział w takim skoku mogą wziąć dzieci.

Źródło: https://wyskoczmy.pl/zaplanuj-rodzinne-ferie-i-wakacje-na-mazurach/