Akcesoria łazienkowe dla maluchów

0
275
Rate this post

Wiele rodziców boryka się z codziennym problemem nakłaniania swoich dziecie do wieczornej kapieli. Maluchy uważają tę czynność często za przykry obowiązek i robią skwaszoną miną na samo wspomienie o myciu. Jeśli i Ty masz taki problem, przeczytaj poniższy artykuł, który podpowiada, jak uprzyjemnić maluchowi kąpiel i sprawić, by podchodził do niej z radością.

Niemiecka marka Kleine Wolke, specalizujaca się w wyrobie akcesoriów łazienkowych, a przede wszystkim

dywaników łazienkowych, stworzyła interesujace rozwiązanie dla najmłodszych- zarówno tych, którzy uwielbiaja kapiele, jak i tych, którzy stoja wobec nich na bakier. Projektańci marki Kleine Wolke zaprojektowali kolorowe, wesołe postacie służące do zdobienia wanny lub prysznica.

Postacie- za pomocą przyssawek- można przylepić do ścian wanny lub dna brodzika. Dzięki temu sposobowi mocowania z łatwoscia można je zdjąć, gdy zachodzi potrzeba umycia wanny lub po prostu, gdy dziecko sie nimi bawi.

Niemiecki producent stworzył kilka wariantów kolorowych przyssawek łazienkowych. Wśród nich można znaleźć, m.in.: postacie wodne, jak: żółte rozgwiazdy, niebieskie delfiny, zielone ośmiornice, czerwone kraby, ale także kolorowe smerfy i odciski stóp.

Dzięki takiej różnorodności każde dziecko znajdzie wzór, który zyska jego sympatię.