Tulipany szyte z materiału

0
254
Rate this post

Krótki przegląd

Niemal słyszę, jak mówisz: „I znowu wracamy do wiedzy książkowej”. To prawda, ale tylko na moment. Końcowy rzut oka jest ważny. To co wyso­ce polecam, to wizualizacja każdego z sygnałów. Wyobraź sobie, że wcho­dzisz do pomieszczenia i widzisz kobietę, która spogląda na ciebie, bawiąc się biżuterią i włosami, lub poprawia je, chcąc zwrócić na siebie twoją uwagę.

Myślisz, że takie wizualizacje to jakieś psychologiczne dziwadło? Spróbuj jeszcze raz! Wszyscy profesjonaliści i olimpijczycy poddają się takim zabie­gom, bez względu na to, jaki uprawiają sport – skoczkowie, biegacze, oszczepnicy, ciężarowcy, pływacy, łyżwiarze czy akrobaci. Mają za zadanie wy­obrazić sobie, że są u szczytu swojej formy. Gdyby tego nie robili, nigdy nie odnieśliby sukcesu.

Mam przyjaciela, Richarda, który biega w maratonach. Kiedyś, przed kil­koma laty, na trzy tygodnie przed rozpoczęciem wielkiego maratonu w No­wym Jorku, samochód, którego kierowca stracił panowanie nad kierowni­cą, potrącił Richarda. Mimo że nie był ciężko ranny, zabrano go do szpitala, wszystkim jego przyjaciołom było naprawdę bardzo przykro, gdyż dwuty­godniowy pobyt w szpitalu, uniemożliwiał mu uczestnictwo w ukochanym maratonie.

Jakąż więc było dla wszystkich niespodzianką, gdy Richard pojawił się w rześki listopadowy poranek w Central Parku gotowy do startu.

– Cześć, stary, oszalałeś?! – zawołał jeden z jego przyjaciół. – Nie jesteś w formie, żeby biec. Ostatnie tygodnie spędziłeś przecież w łóżku.

– W łóżku leżało moje ciało – odparł Richard – a ja biegałem.

– Co takiego? – zapytaliśmy zgodnym chórem.

– Tak, każdego dnia przebiegałem dwadzieścia sześć mil i 385 jardów właśnie tam, leżąc w łóżku.

W swojej wyobraźni wszystko widział i słyszał, a także czuł drgania swych prężących się mięśni. Potrafił sobie wyobrazić swój udział w maratonie.

Tego dnia nie poszło mu tak dobrze jak przed rokiem, ale ukończył mara­ton bez żadnej kontuzji i nawet nie był specjalnie wyczerpany. A wszystko to dzięki wizualizacji. Sprawdza się ona bowiem zawsze, gdy zdecydujesz się ją zastosować – włączając w to odbiór sygnałów seksualnych od kobiet, które je do ciebie wysyłają.