Bilety lotnicze

0
546
Rate this post

Jeszcze nie tak dawno temu podróże samolotem były luksusem, na który nie każdy mógł sobie pozwolić. Bilety lotnicze były drogie. Wszystko jednak zmieniło się od momentu, kiedy powstały tanie linie lotnicze. Mają one za zadanie umożliwić podróże samolotem nawet tym mniej zamożnym pasażerom. I zgoda, może komfort podróży nie jest w ich przypadku najwyższy, a bagaż powinien mieścić się w dość rygorystycznych normach wagowych, to jednak świadomość, że za kilkadziesiąt złotych można trafić w dowolnie wybrane miejsce w Europie, jest nie do przecenienia.

Warto szukać okazji lat minute, śledzić strony internetowe przewoźników, gdyż bardzo często na ostatnią chwilę możemy kupić tam bilety lotnicze już w cenie kilkunastu złotych.
Nie jest już problemem weekendowy wypad do Londynu czy Barcelony, jeśli wiemy, że za sam przelot nie zapłacimy więcej, niż za bilety kolejowe do Warszawy.
Zdecydowanie tak niskie ceny biletów sprawiają, że rynek turystyczny w Europie kwitnie, a wielkie miasta oblegane są przez turystów w niemal każdy weekend.