Suplementy omega-3

0
296
Rate this post

Drogerie organizują duże przeceny kilka razy w roku. Oczywistością jest, że możemy zaopatrzyć się w kosmetyki, ale niewiele z nas zdaje sobie sprawę, że kupimy tu również na przykład pieluchy oraz jedzenie dla dzieci albo suplementy omega-3.

Po pierwsze – kosmetyki. Na wyprzedażach zwróćmy szczególną uwagę na te, które zwykle są nie na naszą kieszeń. Przy obniżkach za kilkadziesiąt procent będziemy mogły kupić kosmetyki z wyższej półki, które posłużą nam dłużej i często będą trwalsze. Mogą to być na przykład tusze do rzęs, cienie do powiek czy kremy na noc.

W wielu drogeriach kupimy też różne artykuły dla dzieci – warto skorzystać z okazji i zaopatrzyć się na przykład w pieluchy.

Wiele drogerii posiada również półkę z popularnymi lekami bez recepty oraz suplementami diety. Możemy zaopatrzyć się w tabletki, których i tak będziemy potrzebować – mogą to przykład być tabletki na ból gardła, leki przeciwbólowe lub przeróżne suplementy diety, takie jak suplementy omega-3 czy tabletki wspomagające porost włosów.