Kwatery Miedzyzdroje

0
870
5/5 - (1 vote)

Nadmorskie Międzyzdroje, kojarzone ze słońcem, plażą i pełnymi życia deptakami, skrywają wiele, nieznanych często, atrakcji. Jedną z ciekawszych z nich, jest Oceanarium zlokalizowane w samym centrum kurortu, tuż przy Promenadzie Gwiazd.

Oceanarium w Międzyzdrojach to jedno z czterech takich obiektów w Polsce. Choć swoją ofertę kieruje ono głównie do dzieci i ich rodziców, może także stanowić znakomitą propozycję dla każdego, spragnionego wytchnienia, urlopowicza.
Oceanarium to namiastka prawdziwego podwodnego życia. Od rekinów po płaszczki, od węgorzy po mureny i piranie. Zgromadzone w oceanarium zasoby podzielone zostały na tematyczne ekspozycje, z których każdą opisano przystępnie i szczegółowo. Sprawia to że pobyt w oceanarium to nie tylko rozrywka, ale także lekcja o niemałych walorach edukacyjnych.
Oceanarium to jedna z wielu atrakcji Międzyzdrojów, dzięki którym, co rok przyciągają rzesze nowych urlopowiczów.
Dlatego też, pomimo bogatej oferty noclegów, na które składają się hotele i kwatery Miedzyzdroje mogą niemile zaskoczyć tych, którzy mażąc o wypoczynku w tym, sławnym na całą Polskę, kurorcie, zapomnieli o dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

Źródło: https://www.tridentina.pl/jak-religie-radza-sobie-z-watpliwosciami-i-kryzysami-wiary