Agroturystyka – Ostrołęka

0
1349
Rate this post

Dziadkowie z wnukami na wakacjach
Dzisiaj coraz częściej występują sytuacje, w których rodzice, z powodu krótkiego urlopu albo niedogodnego jego terminu spędzają tylko część wakacji z dziećmi. Natomiast na resztę wakacji wysyłają dzieci z dziadkami. Tylko dokąd?

Idealnym wyborem jest agroturystyka. W takich gospodarstwach oferowane jest zdrowe, świeże, lokalne jedzenie. Ponadto okolica sprzyja spacerom, aktywnemu wypoczynkowi.

Warto też nadmienić, że w takich gospodarstwach dziadkowie zawsze będą mogli pogadać z gospodarzami i nie będą czuli się samotni. Natomiast dzieci także będą miały towarzystwo w postaci dzieci gospodarzy oraz dzieci innych pensjonariuszy. Mamy także wtedy pewność, że jeśli cokolwiek się stanie- dziadkowie gorzej się poczują, czy dzieci zachorują- będą oni mieli się do kogo zwrócić po pomoc.

Kolejną zaletą jest fakt, że w gospodarstwach agroturystycznych często organizowanych jest wiele zajęć jak np. : jazda konna, pieczenie chleba, wyrabianie sera, haftowanie. Mamy zatem pewność, że nasi najbliżsi nie będą się nudzić!