Jak być tajemniczym facetem

0
283
Rate this post

Jak być tajemniczym facetem
Większość kobiet przepada za mężczyznami, których nie może rozgryźć. Taki urok mają najczęściej niegrzeczni chłopcy. Ale możesz przecież pozo­stać dobrym facetem, a jednocześnie zachować tę nutkę tajemniczości. Jak już się zorientowałeś, nie ma aż takiego znaczenia, czy jesteś grubą rybą i posiadasz pakiet kontrolny w jakiejś firmie, czy też pracujesz w urzędzie pocztowym. Kobiety uwielbiają, gdy masz na sobie fajne ciuchy i dobrze w nich wyglądasz. Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar kupić w promocji pięć koszulek w cenie jednej, lepiej oszczędź trochę pieniędzy i kup sobie coś znanego projektanta. Zainwestowałeś już w bilety na mecz swojej ulubionej drużyny i nie możesz pozwolić sobie na zakup drogich ciu­chów? Idź do sklepu z tanią odzieżą, zamknij oczy i przejedź ręką po półce z koszulkami. Pierwsza, która będzie przypominała w dotyku zdechłą mysz jest tym, czego potrzebujesz.

Zły rozmiar? Dobrze, dobrze, chyba możesz wydać te parę groszy. Odetnij metkę i przyszyj ją do swojej ulubionej koszulki. (W ten sposób jednak oszu­kasz tylko kobietę, z którą jesteś już na etapie rozbierania – może).

Zwłaszcza gdy jesteś już jej stałym chłopakiem, warto, żebyś miał jedną lub kilka rzeczy spośród wymienionych poniżej. A gdy o nią zapyta, odrzuć ją z lekceważe­niem na bok, mówiąc: „Ach, to jest już stare jak świat. Spodobało mi się kiedyś, więc kupiłem”. I po chwili zmień temat. Super, co?

Firmowe pióro „(markowe lub inny przyrząd do pisania, ale koniecznie z wypisa­nym na nim obcym nazwiskiem. Zwykły długopis nie działa na kobiety).

Klips do pieniędzy – koniecznie z monogramem.

Skórzane kapcie, a nie jakieś stare z wydartymi dziurami.

Chustka do nosa lub koszulka z wyszywanymi inicjałami.

Bonus: niech z twojego portfela wystaje laminowana karta platynowa lub złota.