Hotele nad morzem

0
851
Young woman sitting at the view point, Wua Talab island, Ang Thong National Marine Park, Thailand
Rate this post

Czy waszym zdaniem opłaca się jechać nad inne morze, niż polskie? Jestem ciekaw, jak na to zapatrują się inne osoby. Czy jest w ogóle jakaś różnica?

Na pewno różnica jest jeżeli chodzi o hotele nad morzem. Te za granicą są droższe i pewnie lepiej wyposażone. W TV nie oszczędzają nam pięknych widoków. Widząc piękne Włochy, Bułgarię, Chorwację – nie można oprzeć się wrażeniu, jak tam jest pięknie. Sama jestem ciekawa, czy to co pokazują obrazki na prawdę wygląda tak samo w rzeczywistości.
Szczególnie jest to widoczne, kiedy oglądamy disco polo. Teledyski są tak wyidealizowane, że wszystko wygląda, jak z bajki. Żałuję, że nie poszłam w kierunku muzyki, gdyż na pewno miałabym lepsze życie, niż teraz.
Swoją drogą nad polskim morzem już byłam. Nie wiem, jak jest za granicą, ale mam nadzieję, że wkrótce się dowiem. Chociaż raz odżałuję te pieniądze i odłożę sobie na wakacje moich marzeń. Umierając kiedyś chcę wiedzieć, że byłam w stanie zobaczyć wszystko to, co było moim marzeniem i co kiedyś widziałam w TV.