Wyjazdy integracyjne – Ostrołęka

0
593
Rate this post

Gry terenowe
Wyjazdy integracyjne wiążą się z zabawą, a zabawa z grami. Jeśli organizujemy wyjazdy integracyjne, warto by uzupełnić swoją ofertę o różnego rodzaju gry terenowe.

Gry terenowe, są to swego rodzaju zawody często oparte na rywalizacji dwóch drużyn. Cel gry może być różny jak na przykład znalezienie ukrytego skarbu, lub uwolnienie uwięzionego kolegi. Drużyny po drodze mają do wykonania pewne zadania. Mogą to być zagadki do rozwiązania lub pewne wyzwania fizyczne.

Wyjazdy integracyjne z grami terenowymi, pełnią lepiej swoje funkcje integracyjne. Swego rodzaju grą terenową są też gry typu paintball. Gry takie są jednak rekomendowane do wyjazdów integracyjnych, gdzie przeważającą część stanowią mężczyźni, gdyż nie wszystkie kobiety chcą w nich brać udział.

Podsumowując. Gry terenowe są warte do wprowadzenia w ofercie wyjazdów integracyjnych. Warto mieć przynajmniej kilka gier w zanadrzu, aby można było je dopasować do grupy. Gry należało by też często wymieniać i urozmaicać, aby nie doszło do sytuacji, gdy goszcząc te sama firmę zagramy z nią dwa razy w to samo.