Czarter jachtów motorowych

0
373
Rate this post

Mazury to wyjątkowy region w Polsce. Można śmiało powiedzieć, że Kraina Tysiąca Jezior jest ewenementem na skalę Europejską.

Mazury słyną z dziewiczej przyrody i z niespotykanej liczby jezior, jest ich tutaj około 3000 tysięcy. Poza tym na Mazurach jest rzeczywiście co zwiedzać. Można wybrać się szlakiem zamków krzyżackich by podziwiać tajemniczą atmosferę ruin zamkowych, twierdz lub zabudowań krzyżackich. Warto odwiedzić zamki w Giżycku i Węgorzewie.
Mazury słyną także z rozbudowanej sieci szklaków rowerowych, a jest ich kilkaset położonych wśród pięknych i malowniczych krajobrazów.
Mazury słyną także z szeregu atrakcji wodnych, wśród których można wymienić choćby: łódki, kajaki, kitesurfing, windsurfing i nie tylko. Na fanów rejsów po mazurskich szlakach żeglarskich czeka wynajem i czarter jachtów motorowych.
Z pewnością wakacje spędzone na Mazurach będą niezapomnianą przygodą. Warto zabrać ze sobą zwłaszcza najmłodszych członków rodziny, gdyż atrakcji nie zabraknie nawet w deszczowy dzień.