Sairee Beach ma 1,5 kilometra długości i znajduje się w zachodniej części wyspy. Jest to największa i najbardziej popularna plaża na Koh Tao. Znajduje się tam wiele restauracji, hoteli, barów i sklepów.

Sairee-Beach---Koh-Tao1

Piasek jest miękki, a woda jak prawie na całej wyspie bardzo czysta. Sairee Beach jest kształtowana przez falę, czasami jest dosyć szeroka, podczas gdy kiedy indziej nie pozostawia wiele miejsca na plaży. Woda przy brzegu jest w większości miejsc płytka i plaża łagodnie schodzi w dół, co czyni ja doskonałym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi.

W godzinach wieczornych na Sairee Beach można podziwiać zapierające dech w piersiach zachody słońca. Bardzo milo jest wypić drinka wieczorem obserwując przy tym wspaniałe kolory nieba. Restauracje i bary budzą się do życia i zapełniają się miłośnikami nocnej zabawy.
Jeśli ktoś szuka na Koh Tao zacisznego miejsca do wypoczynku, Saire Beach może nie być najlepszym rozwiązaniem.

 

 

Polecane hotele na Sairee Beach:

 intouchbigstarstarIn Touch Resort and Restaurant  od 84 PLN

Ośrodek In Touch położony jest zaledwie kilka kroków od plaży Sairee, 5 minut spacerem od przystani Mae Haad oraz barów i klubów nocnych w mieście Sairee.

Zobacz szczegóły i porównaj ceny:

unnamed        agoda       hc_logo1


 

simplelife1  starstarstarSimple Life Resort Koh Tao  od 127 PLN

Ośrodek Koh Tao Simple Life jest położony zaledwie 100 metrów od plaży Sairee. W ośrodku znajduje się szkoła nurkowania i w pełni wyposażone spa.

Zobacz szczegóły i porównaj ceny:

unnamed        agoda       hc_logo1


 

seashell1   starstarstar Sea Shell Resort  od 160 PLN

Ośrodek Seashell Resort Koh Tao położony jest w tropikalnej scenerii, tuż obok plaży.

Zobacz szczegóły i porównaj ceny:

unnamed        agoda       hc_logo1


 

cabana1starstarstarKoh Tao Cabana od 320 PLN

Ten wyjątkowy kompleks usytuowany jest w cichej okolicy przy białej, piaszczystej plaży Sairee. Doskonale wyposażone domki.

Zobacz szczegóły i porównaj ceny:

unnamed            agoda           hc_logo1